تشریح امکانات سامانه

امکانات پیام صوتی تبلیغ گردی

پیام صوتی تبلیغ گردی به جهت امکاناتی که دارد، یکی از بی‌نظیرترین و هوشمندترین سامانه و اپراتور پیام صوتی در کشور می‌باشد.

 

امروز گوشی موبایل به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار ارتباطات افراد در عصرحاضر است و حضور شبکه‌های اجتماعی محبوبیت و کاربرد این ابزار ارتباطی را بیشتر کرده است. بنابراین تبلیغات موبایلی یکیاز بهترینشیوه‌های تبلیغات اثرگذار می‌تواند باشد.

 

با توجه به کاهش استقبال از سامانه‌های پیام کوتاهومحدودیت‌های مخابرات در زمینه ارسال پیام کوتاه،امروزهپیام صوتی به عنوان پربازده‌ترینابزار برای تبلیغات مطرح است.تقریباً بیش از ۴۰ درصد و بعضاً تا ۶۰درصد مخاطبین اپراتورهای همراه اول ایرانسل و رایتل پیام تبلیغاتی خود را مسدودکرده‌اند بنابراین حداقل بیش از ۴۰ درصد مخاطبین شما پیام شما به دست آن‌هانمی‌رسد.

 

تلاش سامانه‌های پیامکی ارائه ارسال پیام به بلک لیست است اما این روش هم در ارسال‌های انبوه ناکام مانده است و نارضایتی‌هایی را برای کاربران پیام کوتاه ایجاد کرده است.

 

سامانه پیام صوتی بهترین جایگزین تبلیغات پیامکی و مدرن‌ترین و یکی از پربازده‌ترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار می‌آید.

لازم به ذکر است که سامانه‌های پیام صوتی‌های زیادی در کشور رواج یافته‌اند اما امکانات بسیار محدودی دارند و تبلیغات با این پنل ها، بازخورد مناسب را به جهت عدم وجود امکانات پیشرفته،نداشته است.

 

ما در اینجا با مهم‌ترین امکانات سامانه پیام صوتی تبلیغ گردی آشنا می‌کنیم در ادامه این امکانات به‌صورت خلاصه موردبررسیقرارگرفته‌اند.

 

دفعات تلاش

بسته به اینکه مخاطب ما ممکن است گوشی خود را خاموش کرده باشد و یا اینکه در دسترس نباشد و یا امکان پاسخگویی برای مخاطب وجود نداشته است با انتخاب تعداد تلاش شانش بیشتر شنیدن پیام را می‌توان بالا برد. شما می‌توانید فاصله تکرار تماس صوتی برای مخاطبینی که هنوز پیام شما را نشنیده‌اند انتخاب کنید.

 

آواکسل

با استفاده و نصب این Excel Addinبر روی سیستم خود می‌توانید به صورت مستقیم از فایل‌های اکسل پیام صوتی با پارامترهای مختلف ارسال و گزارش گیری کنید.

آوامیکس

از این پس می‌توانید به راحتی در تبلیغ گردی با استفاده از سیستم هوشمند آوامیکس اصوات خود را با موزیک‌های مورد علاقه‌تان میکس کرده و خروجی مناسبی برای ارسال پیام صوتی داشته باشید.

One-time Password

این سرویس امکان ساخت کد امنیتی یکبار مصرف را به شما می‌دهد که به وسیلهٔ آن می‌توانید سیستم ثبت نام در سایت خود را کاملاً هوشمند و با امنیتی بالا پیاده سازی نمایید.

افزونه وردپرسی تبلیغ گردی

با استفاده از این افزونه به راحتی و بدون هیچ زحمتی می‌توانید امکانات ارسال جالبی را بر روی سایت وردپرسی خود داشته باشید.

 

نمودار وضعیت

با یک نمودار جامع از وضعیت ارسال کمپین خود مطلع می‌شوید و در هر لحظه خواهید دید که چند پیام ارسال شده و از این تعداد چند ارسال موفق داشته‌اید.

نظر سنجی

در صورت تمایل می‌توانید در پیام خود از مشتری بخواهید که یک عدد را بین ۰ تا ۹ جهت مشخص کردن میزان رضایت از شما شماره گیری کند و در انتها عددی که مشتری انتخاب کرده را ببینید

مبدل متن به صدا

شما به راحتی می‌توانید متن خود را تایپ کنید و این سرویس متن شما را عیناً تبدیل به صدا کند

ارسال از روی نقشه

برای ارسال در یک منطقه لازم نیست که شماره‌های آنها را داشته باشید. از روی نقشه آن قسمت را انتخاب کنید, سیستم تعداد شماره‌های موجود را به شما نمایش می‌دهد حال می‌توانید به آنها پیام ارسال کنید

بانک شماره

اگر خود بانک شماره برای ارسال ندارید و یا می‌خواهید به افراد بیشتری پیام ارسال کنید می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای از بانک شماره تبلیغ گردی استفاده کنید

افزایش اعتبار آنلاین

به راحتی و با استفاده از کارتهای عضو شتاب و رمز اینترنتی حساب خود را شارژ و اعتبار خود را افزایش دهید.

حذف شماره‌های ناصحیح

شماره‌های خود را به سامانه بدهید و از طریق این سیستم تمامی شماره‌هایی که به صورت صحیح درج نشده باشند را قبل از ارسال حذف کنید

آوامپ

قابلیت دسترسی به شماره‌های موبایل همراه اول و ایرانسل شهرهای ایران به صورت منطقه‌ای با امکان انتخاب و گزینش شماره و ارسال از روی نقشه

ارسال به خطوط ثابت

با تبلیغ گردی علاوه بر خطوط همراه می‌توانید به تلفنهای ثابت نیز پیام ارسال کنید

گالری اصوات

در صورت تمایل شما فایلهای صوتی که آماده و ارسال می‌کنید در گالری شخصی خودتان ذخیره می‌گردد تا در ارسالهای بعدی نیازی به آپلود دوباره آن نباشد. در گالری اسم و مدت زمان فایل همچنین هزینه ارسال آن قابل مشاهده است.

دفترچه تلفن پیشرفته

تبلیغ گردی مجهز به یک دفترچه  تلفنجامعو کامل است که می‌توانیدشماره‌های مخاطبین خود را در آن ثبت, گروه بندی و ویرایش کرده و در هنگام ارسال از آنها استفاده کنید

گزارش گیری کامل

در تبلیغ گردی گزارش کاملی از ارسالها, تراکنش‌های مالی, نظرسنجی‌ها و … دریافت خواهید کرد حتی می‌توانید ببینید که هر مخاطب تا چند ثانیه از پیام شما را گوش داده.

زمان بندی در ارسال

اگر مایلید در یک زمان و روز مشخص پیامی که از قبل آماده کرده‌اید به صورت خودکار ارسال شود از این سیستم استفاده کنید

ورودی و خروجی اکسل

مخاطبین خود را با استفاده از فایل اکسل به راحتی ویرایش کنید. همچنین به راحتی مخاطبین ذخیره شده در تلفن همراه خود را با چند کلیک وارد پنل خود کنید

نمودار اثر بخشی

در یک نمودار می‌توانید ببینید که مخاطبینتان چقدر از پیام شما را گوش داده‌اند و از این طریق می‌توانید پی به اثر بخش بودن پیام خود پی برید.

تولید شماره

با انتخاب یک بازه عددی شماره‌های بین آن توسط سیستم تولید می‌شود و سپس می‌توانید به آنها پیام ارسال کنید.